KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15232033
nr 1523 2033
Akvarell
Daga Wennerström (1955 -) signerad, akvarell, Slussen under ombyggnad, 47x35 cm, yttermått inklusive ram: 57x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:18:06
18/2 11:15:04
300 kr
19/2 21:58:42
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm